Nové internetové stránky biskupství

08.08.2009 15:08

 

Biskupství litoměřické spustilo novou podobu své internetové prezentace. Najdete zde základní údaje o diecézi, biskupství a o jednotlivých farnostech. Další rozšíření v budoucnu bude napojení na elektronický katalog diecéze. Ať se Vám tedy náš nový web líbí.

V těchto dnech došlo ke spuštění nových internetových stránek Biskupství litoměřického. Jedná se o kompletní změnu celého webu. Nejde však jen o tuto na první pohled patrnou změnu, ale o vytvoření a spuštění redakčního systému, který běží na pozadí a umožňuje široké množině uživatelů provádět aktualizaci webu v podobě vytváření, editace článků, fotogalerií, událostí do kalendáře diecéze bez jakýchkoliv podrobnějších znalostí jazyků html, php apod.

Doufáme, že se Vám náš nový web bude líbit, postupně zde najdete další a další informace o naší diecézi, její historii a jednotlivých farnostech. Významným obohacením bude spuštění elektronického katalogu diecéze.

Staré internetové stránky byly archivovány a doména www.biskupstvi-ltm.cz v následujících týdnech zanikne. S doménou také zaniknou všechny staré maily, které mají tvar jmeno@biskupstvi-ltm.cz Do svých adreářů si prosím tedy poznamenejte nové adresy, které najdete na našich stránkách.

 

Tvůrce:

Stránky a redakční systém vytvořila společnost Next Generation Solution.

 

Odpovědnost:

Za obsah zodpovídá kancléřství Biskupství litoměřického.

Veškeré technické problémy, nedostatky a chyby, které se jistě i přes důkladné testování na začátku vyskytnou, prosím, směrujte na správce sítě - p. Nováka +420 416 707 528, novak@dltm.cz).

Autor: Ing. Václav Novák, správce sítě

Zpět